Musical Babies i Musical English – nowe zajęcia od 29 lutego!

Serdecznie zapraszamy na nowe zajęcia w Cafe Przygoda! Startujemy już w przyszły czwartek 29 lutego!

Musical Babies to zajęcia muzyczno-sensoryczno-ruchowe dla dzieci od około 6 mż do około 3 r.ż. Zajęcia prowadzi Creative English ( IG creative.english.warszawa lub FB Creative English Warszawa).

Zajęcia prowadzone są w całości w języku angielskim. Podczas zajęć dużo śpiewamy, gramy na instrumentach, doświadczamy wszystkimi zmysłami (wąchamy, smakujemy, dotykamy różnych rzeczy) – bazujemy na realnych przedmiotach i czasem troszkę się brudzimy dlatego pamiętajcie o ubraniach na zmianę.

Zajęcia trwają 30 minut i odbywają się w czwartki o godz 11.45. Zapisy telefoniczne 602 410 420 lub online https://kidos.pl/opinie/musical-babies-65d45626db65ef00f4c9b7ea

——————————————————-

Musical English to kontynuacja zajęć Musical Babies. Podczas zajęć również korzystamy ze wszystkich naszych zmysłów: słuchu (śpiewając piosenki i grając na instrumentach), wzroku (obserwując przedmioty przyniesione przez prowadzącą), smaku (próbując własnoręcznie przygotowanych przekąsek), węchu (np. próbując odgadnąć co to za owoc lub warzywo z zasłoniętymi oczami i ustami czy dopasowując węchowe memory) czy dotyku (dotykając realnych przedmiotów i rozpoznając różne faktury, a także podczas prostych zabaw sensorycznych np. z wykorzystaniem słomy).

Zajęcia trwają 45 minut i prowadzone są w całości w jezyku angielskim. Odbywają się od września do czerwca i podczas 10 miesięcy nauki dzieci zapoznają się z nowym słownictwem, a także utrwalają te już poznane, doskonale się przy tym bawiąc.
Zajęcia dedykowane są dzieciom od około 2.5 do 6 rż i odbywają się w czwartki o godz 18. Zapisy telefoniczne 602 410 420 lub online https://kidos.pl/opinie/musical-english-65d4c4a3db65ef00f4c9b8ef

W cenie zajęć 1 godzina zabawy na małpim gaju gratis! 🙂