Poznajmy się!

Czas na nową przygodę
Cafe Przygoda!

Zapraszamy serdecznie do naszej Klubokawiarni Cafe Przygoda! Rodzice znajdą tu, jakże potrzebną, chwilę wytchnienia natomiast dzieci – fantastyczną zabawę w pełnym przeszkód małpim gaju!

Jesteśmy rodzinną klubokawiarnią zlokalizowaną na warszawskim Mokotowie. Wyróżniamy się przestronnymi i zadbanymi wnętrzami z dwupoziomowym placem zabaw, na którym dzieci mogą dać upust swojej energii. Gwarantujemy przyjemną i rodzinną atmosferę.

Duże i przestronne pomieszczenie, dzięki składanym drzwiom, można łatwo podzielić na dwie przestrzenie – m.in. podczas zajęć. W rogu stoją stoły, przy którym dzieci mogą nie tylko rysować, ale oddawać się różnym artystycznym zajęciom. Za siedziska służą piankowe kolorowe belki, z których dzieci uwielbiają budować pomysłowe zamki, wieże, łuki triumfalne czy sekretne bazy.

 

 

 „Najpiękniejsza klubowa kawiarnia w Warszawie! Cafe Przygoda została w całości zaprojektowana przez pracownię architektoniczną i ozdobiona niepowtarzalną grafiką o spójnych kolorach, dzięki czemu przestrzeń jest nie tylko funkcjonalna, ale i piękna.”

5/5

„Świetne miejsce na spędzenie czasu! Dzieci mogą bawić się w małpim gaju, a rodzice cieszyć się dobrą kawą i pysznym ciastem. Kameralna, przytulna kawiarnia, jednym słowem – znakomicie! Będziemy tu częściej”.

5/5

„Wspaniała kawiarnia dla dzieci i rodziców, stworzona z sercem i troską o dzieci. Przytulna, domowa atmosfera, pyszna kawa i ciasto oraz przemiła obsługa. Miejsce, w którym rodzice mogą odpocząć, a dzieci zaszaleć. Mój nawet chciałby tu mieszkać i to chyba najlepsza recenzja dla Cafe Przygoda.”

5/5

Więcej

Ceny wstępu na małpi gaj:

1h – 16 zł, 2h – 26 zł, Open – 45 zł

Dzieci z niepełnosprawnościami – wstęp bezpłatny

Inne informacje:

Na miejscu dostępna sieć Wi Fi- zapytaj o hasło obsługę.

Nasz zespół mówi po angielsku i jest przygotowany do obsługi mieszkających w Warszawie międzynarodowych rodzin. Jeśli chcesz skontaktować się z Cafe Przygoda z pytaniami w języku angielskim lub polskim: +48 602 410 420,
Tel. +48 888 491 067 (rezerwacja stolików, zamawianie obiadów, informacja o dostępności)
kontakt@cafeprzygoda.pl